Recepty

 

Dýňové pyré dodá těstu neskutečnou vláčnost a hebkost. Své výrobní tajemství můžete tajit, ale pravděpodobně vás prozradí krásně oranžová barva moučníku...

Roluju, roluješ, roluje... Jestli jste si dosud na bezlepkovou roládu netroufli, protože jste se báli, že se Vám potrhá nebo popraská, je čas to změnit. Tenhle šťavnatý kousek Vás dostane nejen snadnou přípravou, ale i svou lahodnou chutí...

Tak tohle je opravdová rychlovka. Když potřebujete na poslední chvíli vykouzlit efektní dezert k nedělní kávě nebo na rodinnou oslavu, sáhněte po tomto receptu. Připravuje se skoro sám a úspěch je zaručený. Jen zastánci zdravé výživy musejí přimhouřit oko.

Perníčky patří k Vánocům stejně jako jmelí a koledy. Tenhle recept se spoustou medu je od běžné "lepkové" varianty k nerozeznání.

Základ těchto působivých sušenek tvoří prachobyčejné linecké. O wow efekt se postará zdobení v halloweenském duchu - strašidelné tak akorát, aby se děti nebály!

Rychlé, jednoduché, výborné. Pro všechny, kteří si bez perníku neumí představit svůj život. Švestková povidla a rum dodají muffinům neodolatelnou vláčnost a vůni.

Tohle je bleskový recept na výborné dalamánky, když se Vám zrovna nechce pouštět do kynutého těsta. Potřebnou nadýchanost zajistí kypřící prášek, o vláčnost se postará tvaroh.

Tahle bábovka je sázkou na jistotu. Je připravená během chviličky a úspěch je zaručený. Díky tvarohu je krásně vláčná, přitom ne příliš hutná. Kombinace samokypřící směsi a rýžové polohorubé mouky je geniální.